Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/e/4/e4d5146e-5b18-4f35-a828-aaae2c065936/tax-audit.sk/web/template/main.php on line 78

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/e/4/e4d5146e-5b18-4f35-a828-aaae2c065936/tax-audit.sk/web/template/main.php on line 108

O našej spoločnosti

Naša daňovoporadenská a audítorská kancelária Dravecký & Partner zabezpečuje komplexné poradenské služby v oblasti daní, štatutárneho auditu a účtovníctva už od roku 2000. Náš tím odborníkov má dlhoročné skúsenosti a znalosti, ktoré optimálne a efektívne využíva pri poskytovaní svojich služieb. Disponujeme licenciou daňového poradcu, ako aj licenciou audítora.
 

Prečo si vybrať práve našu spoločnosť

Radi vám pomôžeme s orientáciou v zložitom a neustále sa meniacom legislatívnom prostredí v Slovenskej republike. Zakladáme si na tom, že klientom vždy poskytujeme ucelené posúdenie problému a optimálne a efektívne riešenia v zmysle platnej legislatívy. 
 

Naša špecializácia

Orientujeme sa na daňové poradenstvo, ale poskytujeme aj audítorské služby a účtovnícke služby. U nás tak vybavíte všetko na jednom mieste. Radi všetko spravíme tak, aby to vyhovovalo práve vašim potrebám. Ak máte teda svoje účtovníctvo napríklad v SAP-e, nebudeme vás nútiť do iného programu, ale prispôsobíme sa vám.
 
Náš tím tvorí zámerne menší počet ľudí. Je to tak preto, že chceme, aby sa každý participujúci člen osobne angažoval na celom procese vyriešenia odborného problému klienta. Pre vás to má samé benefity: kvalitné, rýchle a efektívne poskytnutie služieb spolu s dohliadnutím odborníkov na vyriešenie vášho problému.